Дефіциту електрики немає, через пошкодження вимикалася лінія з Угорщиною – Міненерго

Дефіциту електрики немає, через пошкодження вимикалася лінія з Угорщиною - Міненерго

КИЇВ. 27 червня. УНН. На лініях оператора системи електропередачі напередодні сталися аварії, зафіксовано знеструмлення через ворожі обстріли – у шести областях, через негоду та технологічні порушення – у трьох. При цьому на сьогодні дефіцит в енергосистемі відсутній, повідомили у вівторок у Міненерго, пише УНН.

Цитата

“Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає. Атомна генерація виробляє майже 46% усієї електроенергії, теплова – понад 32%, ВДЕ – понад 11%, гідрогенерація – понад 10%”, – ідеться у повідомленні.

Деталі

Як повідомляється, учора сталася аварійна ситуація на лінії 330 кВ оператора системи електропередачі в Рівненській області. “Також короткостроково вимикалася лінія 220 кВ міждержавного з’єднання з Угорщиною. Розрахункове місце пошкодження – 37 км від підстанції Мукачево, на ділянці енергосистеми Угорщини”, – повідомили у Міненерго.

Комерційний імпорт електроенергії за минулу добу, як зазначається, становив 989 МВт-год. Експорт відсутній.

Через обстріли знеструмлювалася частина споживачів у Донецькій, Харківській, Херсонській областях. Внаслідок попередніх обстрілів залишається без світла частина абонентів в Чернігівській, Сумській, Запорізькій областях.

Через негоду в Сумській області знеструмлено 22 населених пункти, в Донецькій – 37 населених пунктів.
Також внаслідок технологічних порушень без світла залишається частина споживачів в Чернігівській області.

У Херсоні без світла після підтоплення через підрив Каховської ГЕС залишаються 13,5 тис. споживачів. У деокупованій частині області заживлено останніх 35 споживачів, яких було знеструмлено через підтоплення.

Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької АЕС, як вказано, становить 16,58 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції, вказали у міністерстві.

Нагадаємо

Європа збільшила пропускну спроможність електроенергії для імпорту в Україну.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *