Адвокат заявляє, що у митрополита УПЦ МП Павла діагностували гострий інфаркт міокарду

Адвокат заявляє, що у митрополита УПЦ МП Павла діагностували гострий інфаркт міокарду

КИЇВ. 15 серпня. УНН. Адвокат Микита Чекман у вівторок заявив, що митрополиту УПЦ (МП) Павлу (Петру Лебідю) поставили діагноз гострий інфаркт міокарду, передає УНН.

Цитата

«За офіційною інформацією від закладу охорони здоровʼя, Митрополиту Павлу посталено діагноз гострий інфаркт міокарду!», – стверджує Чекман у Telegram.

Додамо

14 серпня адвокат заявляв, що митрополита Павла було терміново госпіталізовано до кардіологічного відділення однієї із лікарень міста Києва та проведено оперативне втручання.

Доповнення

Солом’янський районний суд Києва продовжив строк дії обов’язків покладених на митрополита УПЦ (МП) Павла.

Його було звільнено з-під варти. За нього внесли заставу обсягом 33,3 млн грн.

Раніше суд відправив митрополита УПЦ (МП) Павла під варту та визначив заставу в понад 33 мільйони гривень.

У СБУ заявляли, що внесення застави за митрополита УПЦ (МП) Павла, через що його було звільнено з-під варти, жодним чином не вплине на розгляд справи в суді.

Нагадаємо

Служба безпеки України 1 квітня повідомила про підозру колишньому настоятелю Києво-Печерської Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу.

Йому інкримінували 1 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань) та ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *