Україна в чотири рази збільшила експорт кукурудзи в ЄС

Аграрії України з вересня по листопад 2018 року експортували 4663 тис. тонн кукурудзи – на 112% більше, ніж за аналогічний період минулого року, інформує Ukr.Media.

Про це повідомляють аналітики консалтингового агентства УкрАгроКонсалт, інформує прес-служба агентства.

"За три місяці 2018-2019 МГ (вересень – листопад) Україна експортувала 4663 тис. тонн кукурудзи, що на 112% більше, ніж за аналогічний період минулого року (2202 тис. тонн). Це також максимальний для даного періоду обсяг з 2013-2014 МГ", – йдеться в повідомленні.

Так, у листопаді 2018-2019 маркетингового року аграрії України експортували 3123 тис. тонн кукурудзи, що вдвічі більше, ніж за два перших місяці поточного сезону і на 97,4% більше, ніж у листопаді минулого року.

Основними напрямками експорту української кукурудзи були Євросоюз, Китай і Лівія. При цьому, порівняно з аналогічним періодом минулого сезону, експорт в ЄС зріс більш, ніж у чотири рази, в Лівії – на 110%. Також Туреччина збільшила імпорт української кукурудзи на 125% і таким чином опинилася в числі найбільших експортерів цього продукту.

У той же час, за інформацією аналітиків УкрАгроКонсалт, у звітному періоді спостерігається значний спад обсягів експорту таким ключовим споживачам української кукурудзи як Ізраїль і Туніс.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *