Винахідлива мама заробила мільйони, придумавши простий спосіб навчити дітей фінансовій грамотності

Коли її діти почали витрачати свої перші гроші на онлайн-покупки, ця жінка не забила тривогу, як більшість мам, а намагалася прищепити їм фінансову грамотність. І в результаті ця ідея принесла їй мільйонний прибуток, інформує Ukr.Media.

Ідея створення дитячої кредитної картки прийшла до Луїзі Хілл рівно в той момент, коли її власний син витратив певну суму грошей на створення облікового запису і придбання чергового необхідного, за його словами, додатку. «Це був 2009 рік, тоді всі купували iPod та відповідні додатки. Я вирішила дати доступ своїм дітям до облікового запису в iTunes, щоб вони могли завантажувати певну музику, і зіткнулася з тим, що через тиждень з моєї картки списалася досить значна сума грошей», — розповіла жінка.

Вона поспілкувалася з іншими батьками та з'ясувала, що їхні діти теж витрачають сотні фунтів на ігри для Xbox або PlayStation і на Amazon, використовуючи «батьківські» картки. Це все наштовхнуло її на думку, що не раціонально давати сучасним дітям готівкові гроші на кишенькові витрати, коли всі їх придбання в результаті відбуваються онлайн. І не давати паролі від кредитних карт, на її думку, не було раціональним виходом. Адже таким чином не вийшло б навчити дітей фінансової грамотності.

Їй вдалося донести свою думку до інших сімейних пар і в підсумку ще кілька мам і тат підтримали її в цій затії. Близько 5 місяців знадобилося на те, щоб створити життєздатний бізнес-план, але лише у 2012 році з'явилася перша дебетова карта для дітей віком від 6 до 18 років. Унікальність цієї ідеї полягала в тому, що батьки могли повністю контролювати цю карту, встановивши певні правила та обмеживши максимальну витрату. Крім того, діти можуть спокійно встановити собі цілі та збирати на них за допомогою даної картки (мами й тата регулярно заохочували своїх чад, оплачуючи їм невеликі кошти за виконання яких-небудь домашніх обов'язків). «У той момент багато людей просто не розуміли, чому даний продукт буде потрібний на ринку. Мабуть, у них просто не було дітей, і вони з цим не стикалися», — згадує Луїза, якій довелося обійти не одного інвестора, щоб довести життєздатність своєї ідеї.

Попри недовіру інвесторів, мати одиначка не опустила руки та продовжила вкладати кошти, зароблені на своїй основній роботі, у втілення своєї «фінансової мрії». У підсумку, завдяки підтримці її власних дітей, друзів і «сарафанного радіо», на початку 2015 року її бізнес виявився популярним. У 2016 році «дитячою картою» скористалися вже понад 700 000 осіб, а оборот компанії склав близько 4 млн фунтів стерлінгів (125 млн гривень), до 2019 року ця цифра зросла у два рази.

Тепер Луїза радить усім жінкам не забувати про свої ідеї, адже, хто знає, можливо, що одна з них принесе їм рано чи пізно багатомільйонний прибуток.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *