В Україні збільшився попит на житлову нерухомість

В Україні збільшився попит на житлову нерухомість в минулому році на 13% порівняно з 2017 роком. На ринку первинної нерухомості кількість комплексів економ-сегмента знизилася за рік до 23%. У той же час на 7 пунктів зросла кількість житлових комплексів класу «комфорт», частка якого на кінець року склала 41% від загального числа об'єктів, інформує Ukr.Media.

Протягом 2018 забудовники пропонували з ремонтом лише 8,7% квартир. Загальний обсяг будівельних робіт в Україні збільшився на 6,3% до 114,98 млрд грн в минулому році. У 2017 році ця сума становила 87,24 млрд грн. Також зріс обсяг капітальних інвестицій у січні-вересні 2018 на 9,9% порівняно з роком раніше: Україна випередила Словаччину, Білорусь, Болгарію та Хорватію.

В цілому за кількістю введеного в експлуатацію житла Україна опинилася серед лідерів у Європі, за цим показником її можна порівняти з Польщею та Великобританією.

У квітні 2018 стався стрибок цін на нерухомість. Тоді вартість квадратного метра житлової нерухомості на первинному ринку столиці виросла на 3,2% і склала $836 кв. м. Двокімнатні квартири подорожчали на 1,5%, їх вартість склала $772 кв. м. Середня ціна трикімнатних квартир виросла на 7% – до $896 кв. м.

В цілому експерти з нерухомості прогнозують зниження цін в новобудовах Києва і області в найближчі кілька років.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *