В Україні запрацювала технологія платежів SWIFT gpi

В Україні запрацювала технологія міжнародних платежів SWIFT global payments innovation (глобальна платіжна інновація). Про це в понеділок, 27 серпня, повідомила прес-служба державного Ощадбанку, інформує Ukr.Media.

Згідно з повідомленням, технологія дозволяє більш швидкі і прозорі транскордонні платежі. Як пояснили в прес-службі, близько половини gpi-платежів зараховуються протягом 30 хвилин, майже 100% – протягом доби.

"До сервісу підключилися вже понад 180 фінансових установ по всьому світу. Більше 100 мільярдів доларів США за допомогою SWIFT gpi щодня відправляється з більш ніж 450 міжнародних платіжних коридорів. Сьогодні вже 79% банків-кореспондентів Ощадбанку користуються gpi. 73% міжнародних переказів з Ощадбанку прямують через банки-кореспонденти, підключені до gpi", – йдеться в повідомленні.

Як зазначила регіональний менеджер SWIFT в Центральній Європі Ілона Пуна, технологія gpi з'явилася в Україні вперше.

Згідно заяв компанії SWIFT, технологія gpi дозволяє переводити кошти у будь-яку точку світу з можливістю відслідковувати, де саме знаходиться зараз платіж.

Як повідомили в Ощадбанку, зараз установа у співпраці зі SWIFT працює над створенням послуги призупинення та відкликання платежу. У банку сподіваються, що gpi-платежі стануть стандартом міжнародних розрахунків до кінця 2020 року.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *