ТОП-7 професій, які сильно псують характер жінки

Чіткий поділ професій за гендерною ознакою залишився в далекому минулому. Нас не дивують жінки-таксисти, військовослужбовці або будівельники. Але життя показує, що деякі види діяльності можуть серйозно зіпсувати жіночий характер, інформує Ukr.Media.

Ось кілька професій, які негативно впливають на особисті якості жінки:

Психолог

Представниці цієї професії вміють вирішувати чужі проблеми, але не завжди здатні впоратися з власними. Ще у ВНЗ психологів вчать розбирати чужі вчинки по кісточках, і вони продовжують займатися цим усе життя. Навіть переваги спеціальної освіти ці жінки перетворюють у недоліки — починають маніпулювати чоловіком або намагаються викорінити всі його недоліки.

"Усі початківці-психологи одержимі манією зробити щасливими чоловіка і батьків, які всіляко чинять опір своєму щастю. І я ж не просто хотіла! Я робила як краще — вказувала чоловікові на проблеми, говорила, що у нього не так, і як це можна виправити. Хороший чоловік сказав би мені за це спасибі, а цей чомусь злився".

Стиліст

У цю професію часто йдуть перфекціоністки, які мріють зробити світ прекрасним. Дружина-стиліст обов'язково візьме на себе турботу про гардероб і зачіску чоловіка, незалежно від його бажання. Чоловікові доведеться слідувати тенденціям глянцевих журналів, і, скриплячи зубами, надягати актуальні в цьому сезоні вузькі штани замість зручних, але вже немодних широких джинсів, і це тільки частина проблем.

"На роботі, у витонченому світі краси, я відчувала себе набагато комфортніше, ніж біля плити… у результаті чоловік почав відчувати себе кинутим, непотрібним, я його розумію, але нічого з собою вдіяти не можу", — розповідає одна з учасниць форуму.

Лікар

Важко знайти більш відповідальну професію, ніж медик. Якщо перукар або продавець можуть дозволити собі не вийти на роботу просто так, то у випадку з лікарем це може призвести до трагедії. Молоді жінки-лікарі часто пропускають крізь себе весь біль, який відчувають хворі, і постійно знаходяться в стресі. З досвідом приходить інша проблема — вони емоційно вигорають, стають байдужими.

"Проблема в тому, що вона (дружина-кардіолог) не може нікому відмовити. То додаткову ставку візьме, то хто-небудь із колег попросить її виручити, почергувати замість нього. Загалом, дружини я майже не бачу", — скаржиться на професію дружини її чоловік.

Бухгалтер

Стати хорошим бухгалтером неможливо без акуратності, скрупульозності і підвищеного почуття відповідальності. Представниці цієї професії звикли підраховувати витрати, тому можуть переводити чоловіка фінансовими звітами і плануванням сімейного бюджету. А ще професія бухгалтера пов'язана з частими стресами, які позначаються на відносинах з домочадцями.

"Чомусь щороку саме до весни моя дружина стає сама не своя. Сидить, зарившись у папери або уткнувшись у комп'ютер. Нічого не їсть сама і мене не годує. Часом на мене накричить, а потім тихо плаче у ванній. Я її дуже люблю, але мені вже порядком набридло, що уві сні вона вголос розраховує податок на прибуток або лається зі своїм шефом", — ділиться переживаннями чоловік.

Педагог

Звичку повчати, читати нотації та інші особливості професії педагоги часто "приносять" додому. Вони починають виправляти помилки оточуючих (просто за звичкою, навіть не помічаючи цього) і робити зауваження. А ще вчителі завжди завантажені додатковою роботою — вдома вони перевіряють зошити або пишуть плани, через що часу на щось інше залишається мало.

"Жінка-педагог, яка кожен день виховує дітей у школі, починає частенько перегинати палицю в домашньому житті і прагне старанно виховувати чоловіка. Зрештою чоловік, одурілий від такої опіки, втікає до тієї, з якою простіше".

Програміст

У карикатурному портреті типового програміста (замкнутий соціопат з червоними очима і скуйовдженим волоссям) є зерно істини. Представники цієї професії "спілкуються" з залізом частіше, ніж з живими людьми, тому часто стають інтровертами. Та й прокладати кабелю або розбирати системний блок на підборах і з манікюром практично неможливо, тому дівчата, які звикли до джинсів і кросівок, відмовляються від них неохоче.

"Занурення в професію призвело до замкнутості і розбіжності інтересів з близькими, як підсумок, проблеми в спілкуванні. Знадобилася пара років для адаптації", — розповідає дівчина, яка працює програмістом.

Топ-менеджер

Так, управлінець — це не професія, а висока посада. Але займають її жінки володіють підвищеним почуттям відповідальності і з часом хочуть взяти під контроль все, що їх оточує. У цю зону потрапляють усі довколишні, що не завжди подобається людям, особливо чоловікам. А ще топ-менеджери отримують хороші гроші, і різниця в зарплаті іноді стає каменем спотикання у відносинах.

18% респондентів зізналися, що знають конкретні випадки або самі пройшли через досвід, коли зростання доходу жінки в парі привів до розриву відносин.

Чи варто жінці відмовлятися від улюбленої справи через ризик зіпсувати характер? Зрозуміло, ні. Потрібно просто навчитися залишати професійні обов'язки на роботі, а вдома ставати самими собою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *