Професії які тільки здаються прекрасними

Існують такі професії, які тільки на вигляд здаються легкими. Про них придумано багато міфів і легенд, але всі вони помилкові. Думаєте про те, щоб почати працювати в кіно? Замість відповіді на це питання краще ознайомитися з інформацією нижче, інформує Ukr.Media.

Стюардеса

Багатьох ця робота приваблює своєю зарплатою. На борт корабля вибирають тільки красивих, милих і струнких дівчат. Нерідко траплялися ситуації, коли дівчат із надмірною вагою просто виганяли з роботи. Слід зауважити, що платять стюардесам не так вже й багато, як всі про це говорять.

Крім того, навряд чи вам вдасться побачити інші країни, крім вашої. Іноді у стюардес з'являється проблеми з хребтом через свою стоячу роботу. Також можуть початися проблеми з репродуктивною системою.

Балерина

Напевно, багато бабусь і мам мріяли про те, як вони будуть танцювати в пуантах. Всім тільки здається, що це робота дуже легка. На ділі, балерини щодня отримують безліч травм. Бальні танці можуть перетворити абсолютно здорову людину в хвору.

Багато тренувань тривають не менше 8 годин. За цей час сильно втомлюються і натираються пальці ніг. Крім того, балеринам завжди важливо стежити за своїм харчуванням і підтримувати дієти. Часом вони не можуть з'їсти навіть щось дуже маленьке, тому що від цього залежить їх доля.

Актор

Режисери допомагають акторам показувати емоції. Актори, своєю чергою, вивчають фрази і монологи за сценарієм. Після фільму їм світять величезні гонорари, довгі червоні доріжки і багато фанатів.

Але для того, щоб всього цього домогтися, деяким акторам доводиться змінювати свою зовнішність, сідати на жорстокі дієти, переносити складні випробування.

Актори практично не бувають вдома. Більшу частину часу вони відірвані від дітей і сім'ї. І крім усього цього, не кожній починаючій зірці дано домогтися великих висот.

Модель

Кожна дівчина хоч коли-небудь думала про те, що її запросить на зйомки відомий фотограф, вона буде красуватися на обкладинках відомих журналів. Модель повинна бути приваблива, але при цьому недосяжна для чоловіків. Робота моделі дуже коротка. У більш зрілому віці працювати моделлю вже не беруть.

Часом дівчатам потрібно долати важкі випробування. Також потрібно в ідеалі володіти іноземними мовами. Модель повинна піклуватися про свою фігуру і про зовнішність. Іноді багатогодинні тренування, дієти і зйомки вимотують настільки, що у моделей зовсім не вистачає часу на особисте життя. Домогтися успіхів вдається далеко не багатьом.

Дегустатор

Чоловіки часто думають про те, щоб влаштуватися працювати дегустаторами. Навіть якщо вони будуть кожен день пробувати той чи інший напій, це не гарантує їм того, що вони почнуть працювати дегустаторами. Для цієї нелегкої справи їм потрібно розбиратися абсолютно у всіх напоях і у всіх смаках. Також їм важливо знати всі умови зберігання.

Щоб запам'ятати повну інформацію, потрібна багаторічна підготовка. У цього може бути ряд негативних наслідків. Нерідко дегустатори пробують те, що їм не подобається.

Критик

Критикам необхідно висловлювати свою думку, і за це вони отримують великі гроші. Але ніхто навіть не припускає про те, що це велика праця. Критику необхідно побачити те, що не можуть розгледіти інші люди. Їм потрібно вивчити всі терміни для того, щоб висловлюватися грамотно, красиво і лаконічно. Без довгого навчання, уроків і досвіду зробити це практично неможливо.

Телеведучий ранкової передачі

Щоранку, збираючись на роботу, люди дивляться на своїх екранах усміхнені обличчя, які поспішають розповісти країні про важливі новини. Ранкові телеведучі непогано заробляють, і вже після 10 години дня вони можуть бути вільні.

Але ніхто не знає, на що готові ці телеведучі. О 3 годині ночі вони вже мають бути на роботі з радісним обличчям. Запізнюватися і з'являтися з сумною міною неприйнятно.

Пілот

У пілота величезна відповідальність, адже він керує літаком і життями своїх пасажирів. У пілотів величезні латки, тому вони можуть дозволити собі шикарне життя. Але гроші ніколи не зрівняються з тим, що відчувають пілоти.

Їм доводиться за кілька секунд приймати найважливіші рішення. Тільки від їх вибору залежать життя людей. Якщо вибір буде неправильний — всі загинуть, і пілот у тому числі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *