Підбірка найдивніших і незвичайних професій, зібраних з усього світу

Дегустатор дихання

Робота не для гидливих. Працівник повинен вдихати дихання людей, спеціально підібраних для дослідження продукції, покликаної боротися з несвіжим запахом з рота, інформує Ukr.Media.

При цьому контрольна група людей вживає продукти, що мають різкий запах — алкоголь, цибулю, часник. Або мають проблеми з зубами.

Туалетний гід

Дивовижний факт — ця професія належить до державної служби в Китаю.

Туалетний гід просто ходить вулицями і супроводжує людей, які до нього звертаються до найближчого туалету.

Піднімач пінгвінів

Над Антарктидою часто літають літаки. Цікаві пінгвіни задивляються на гігантські об'єкти що пролітають в небі, високо задирають голови і від цього перекидаються на спину. Встати самостійно ці великі птахи не в змозі — природа не передбачила такого розвитку подій. Тому людям доводиться виправляти ситуацію самостійно і піднімати пінгвінів вручну.

Продавці сліз

У багатьох азіатських країнах існують професійні плакальники для похорону. Люди їх наймають для нагнітання траурної атмосфери.

Продавці сліз проходять спеціальну підготовку. Адже з такою роботою впорається далеко не кожен. Плакальники мають свій прейскурант і різні розцінки, залежно від того, який плач замовляє клієнт. Найдорожча послуга — істеричне катання по підлозі з відчайдушним розриванням одягу на собі.

Перед початком роботи необхідно скласти тест на знання традицій, вміння драматично ридати та моментально заспокоюватися.

Дегустатор корму для тварин

З метою контролю якості та безпеки кормів для домашніх тварин їх пробує людина!

Для претендентів на цю посаду дуже важливі розвинені смакові рецептори й готовність до дегустації такого роду продуктів. Освіта принципової ролі не грає, в пріоритеті — освіта у сфері ветеринарії, біології або харчової промисловості.

Психолог для тварин

Що ж, психотерапевтам стало не вистачати людей і вони взялися за малих вихованців!

Психологи, що працюють з тваринами, займаються аналізом поведінки домашніх вихованців і пояснюють господарям причини тих чи інших поведінкових особливостей тварини, допомагаючи їм у подоланні проблем. До речі, послуги цих фахівців стають все більш популярними за кордоном.

Гавкучий слідчий собак

У Швеції існує податок на домашніх тварин. Багато заводчиків, не бажаючи розщедрюватися, приховують своїх вихованців. Ось тут то і приходять на допомогу слідчі. Вони гавкотом викликають собак і штрафують недбайливих господарів.

Найбільшу популярність у Швеції отримала Ельфріда Карлссон. Вона може гавкати різними способами і за відповіддю визначати вік і породу собак!

Клакер

Клакери заробляють на життя тим, що плескають, чи влаштовують овації під час, або після виступу.

Найчастіше ця професія не афішується і клакерів замовляють таємно.

Трамбувальник пасажирів у метро

Таких фахівців називають "Осія", і вони на постійній основі працюють в Японії, а також аналогічна професія є в Китаї.

В обов'язки цієї вакансії входить активна допомога пасажирам під час посадки в переповнені вагони метро.

Суботній гой, або робочий для шабата

Найчастіше, незвичайні професії виникають через релігійні традиції. Наприклад, іудеї не мають права щось робити у суботу і свята. На цей випадок вони наймають людей іншого віросповідання — гоїв. У ці дні такі робітники розчісують їм волосся, включають світло в кімнаті і навіть викликають ліфт. Загалом роблять будь-яку дію, яка вимагає хоч якоїсь дії!

Підтиральник

Королі та принци рідко коли все можуть. Згідно з традиціями багатьох народів, вони навіть не мають права доторкатися до деяких частин свого тіла. Тож до справи приступає Королівський підтиральник.

Він головою відповідає за чистоту імператорської 5-ї точки. Ця посада була дуже престижною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *