Переробні компанії стали найбільшими платниками податків

Переробні компанії стали найбільшими платниками податків - Фото

Фото: depositphotos.com

Компанії переробної промисловості заплатили найбільшу частку – 17,1% – податків та зборів до держбюджету серед підприємств усіх галузей економіки у січні-липні 2023 року. Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби.

Також переробні компанії показали найвищий приріст податкових відрахувань за сім місяців року – у 1,5 раза або +40,3 млрд грн до січня-липня 2022 року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Telegram: коротко про важливе За аналогічний період минулого року переробна промисловість перебувала на третьому місці з відрахувань до бюджету. Сума сплачених податків була на 21% меншою проти попереднього року.

На другому місці за часткою податкових відрахувань до бюджету перебуває гуртова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів та мотоциклів – 16,5%.

Далі — державне управління та оборона; обов’язкове соціальне страхування – 14%.

І видобувна промисловість та розробка кар’єрів – 8,9%.

Високий приріст податкових відрахувань (крім переробної промисловості) також показали галузі: державне управління та оборона; обов’язкове соціальне страхування — зростання у 1,5 раза, або +33,8 млрд грн, гуртова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів та мотоциклів — зростання в 1,1 раза, або +12,8 млрд грн.

Переробна промисловість — галузь, в якій як сировина використовуються продукти сільського господарства або видобуті добувною промисловістю (нафта, природний газ, руда тощо).

  • 31 березня 2023 року переробні підприємства отримали можливість купувати доступні кредити за програмою 5-7-9%.
  • 1 серпня скасування податкових пільг торкнулося понад 54 000 бізнесів.
  • 14 серпня податкова служба вирішила перевірити 1275 бізнесів до кінця року: хто потрапив до списку.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *