НБУ ввів в обіг пам’ятну монету “Батьківське щастя”: як придбати

НБУ ввів в обіг пам’ятну монету "Батьківське щастя": як придбатиобіг нову пам’ятну монету «Батьківське щастя». Фото: скріншот відео” />

Національний банк вводить в обіг нову пам’ятну монету «Батьківське щастя». Фото: скріншот відео

Сьогодні, 1 березня, в перший день весни, Національний банк вводить в обіг нову пам’ятну монету “Батьківське щастя”.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

“Радість батьківства – особлива та ні з чим незрівнянна. Зараз для багатьох українців вона затьмарена війною та, попри все, вони обирають стати батьками. Адже діти – це щастя, наше продовження і майбутнє нашої України”, – підкреслюють в НБУ.

Як виглядає монета

На аверсі монети розміщено композицію: батьківські руки, які ніжно тримають ніжки немовляти як символ довіри, захисту та любові, що єднає родину.

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

На реверсі зображено дитя, яке мирно спить на м’яких хмаринках серед іграшок (виконане кольоровим друком). Над немовлям – брязкальце, що сяє на тлі нічного неба й дарує безтурботні сни, відчуття спокою та затишку.

Пам’ятна монета “Батьківське щастя” виготовлена з нейзильберу та має номінал 5 гривень.

Тираж монети – до 100 тис. штук (у сувенірній упаковці).

Як придбати монету?

Із 7 березня 2024 року монети продаватимуться в інтернет-магазині НБУ та банках-дистриб’юторах (АТ АБ “УКРГАЗБАНК”, АТ “АБ “РАДАБАНК”, АТ “ТАСКОМБАНК”, АТ КБ “ПриватБанк”).

Загалом через інтернет-магазин НБУ планується реалізувати 25 тисяч пам’ятних монет, із них у перший день продажу – 15 тисяч.

Нагадаємо, 23 лютого Національний банк України випустив у обіг нову пам’ятну банкноту під назвою “Єдність рятує світ”. З початку повномасштабної війни це вже друга пам’ятна банкнота.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *