“Дружба це не ділові чи соціальні відносини”: Ця помилка здатна миттєво зруйнувати навіть найміцнішу дружбу

Ця помилка у нас під носом, але ми її впритул не бажаємо помічати та визнавати. Ця одна з тих небагатьох помилок у відносинах, яка може стрімко зруйнувати навіть найміцніші, дружні зв'язки, інформує Ukr.Media.

Про яку помилку йдеться? Ми продаємо щось друзям. Продаємо найближчим нам людям. Ми не даємо в користування і не віддаємо, не обмінюємо та не даруємо. Ми саме продаємо. Продаємо свої послуги, товари, продаємо свою творчість та багато чого ще.

Ось вам історія з життя.

Василь — художник, а Петро — його друг. Василь влаштував виставку та запросив Петро на захід. На вході Петру сказали, що він має заплатити гроші за вхід. Петро розвернувся, пішов і більше ніколи не розмовляв із Василем.

Або вам ще історія.

Марія продала Дарії сукню. Дешевше вдвічі, бо сама його кілька разів використала. Марія переконала Дар'ю, що це вигідна покупка, але після першого ж прання плаття зіпсувалося. Дар'я прала за всіма правилами і логічно попросила Марію повернути гроші. Марія відмовилася, і подруги посварилися.

Це найпростіші та зрозуміліші приклади. Вершина айсбергу. На жаль, коли ми продаємо щось друзям і найближчим нам людям, ми забуваємо про один дуже простий, але дуже важливий момент. У дружбі ми очікуємо від людини зовсім не те, що ми очікуємо у ділових, соціальних та товарно-грошових відносинах.

Ми не хочемо, щоби нам продавали, ми хочемо отримувати просто так. На тлі доброї дружби та наших спільних дій. Як тільки друзі починають нам щось продавати, більшою чи меншою мірою, ми починаємо відчувати в собі роздратування і опір.

Свідомо чи ні, ми розуміємо, що людина ставить нас вище за світлі почуття дружби, бажає на нас заробити і за рахунок нас покращити своє життя. Навіть якщо в обмін ми матимемо те, що нам подобається. Адже людина не хоче дати нам просто так. Вона хоче нам продати це.

Причому особливо стрімко дружба руйнується на тлі спритного переконання, коли ми дозволяємо себе перехитрити і купуємо щось, без чого ми могли б обійтися. Або могли б знайти в іншому місці за вигіднішою ціною. І річ не про те, що через деякий час покупка може нам перестати подобатися або не влаштувати нас з різних причин.

А ще наша дружба миттєво летить під укіс, коли ми робимо щось для друга безоплатно, безкоштовно і від щирого серця. А він, у свою чергу, замість відповідної та безкорисливої реакції намагається на нас заробити.

Бажаєте щось продати? Скористайтеся спеціальними сервісами для продажу, які ви легко знайдете в інтернеті. Бажаєте залучити нових клієнтів? Вивчайте маркетинг, спеціальні технології та місця продажу. Продавайте будь-кому, але не друзям!

Є над чим замислитись, дорогі читачі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *