Друге місце серед найзаможніших людей світу посів француз Бернар Арно

Найбагатша людина Франції, мільярдер Бернар Арно, який володіє будинком Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), піднявся на другу сходинку в рейтингу найбагатших людей планети за версією Bloomberg, потіснивши на третє місце засновника Microsoft Білла Гейтса, інформує Ukr.Media.

На першому місці рейтингу Bloomberg Billionaires Index, як і раніше, з великим відривом від найближчих переслідувачів йде засновник Amazon Джефф Безос. Його капітал оцінюється в 125 мільярдів доларів. Арно вийшов на друге місце після того, як його статки збільшилися до 108 мільярдів доларів.

Водночас капітал Гейтса, навпаки, знизився до 107 мільярдів, що і стало причиною його відскоку на третю позицію. Як зазначає агентство, момент став історичним, оскільки Гейтс ніколи раніше не обіймав місце нижче другої сходинки.

Між тим, Арно тільки в червні 2019 року став третьою у світі людиною, чий статок перевищує 100 мільярдів доларів. В цілому з початку року активи Арно зросли майже на 40 мільярдів доларів за рахунок подорожчання акцій LVMH.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *