Дотримуйтеся цих порад, якщо почали працювати у фешн-індустрії

Перший час роботи у фешн-індустрії може виявитися зовсім не таким блискучим, як вам мріялося, адже реальність не зовсім схожа на фільм "Диявол носить Прада", хоча деяку суть творці фільму все ж передали. Навіть з ідеальним резюме, успішною співбесідою і впевненістю, що ви володієте всіма необхідними якостями працівника модної сфери, вам все одно буде чому повчитися, особливо в перші місяці на новій роботі.

Ми вирішили дізнатися, з якими труднощами стикається початківець у фешн-сфері і підібрали кілька відмінних порад, які підійдуть вам, незалежно від того, яку посаду ви займаєте, інформує Ukr.Media.

Не бійтеся ставити питання

Креативність — це добре, але ви не можете знати все, особливо в новій сфері. Напевно, знайдеться безліч питань, з якими вам буде необхідно звернутися до вашого боса або супервайзера. Найкраще, що ви можете зробити в цій ситуації — ставити питання, а опісля робити все так, як вам пояснили, замість того, щоб робити помилки. Повагу від вищих по рангу співробітників буде вам забезпечено. Пам'ятайте, що завжди є місце новим знанням, з яких складається ваш майбутній досвід.

Беріть на себе ініціативу

У фешн-індустрії забагато важливих заходів, які вимагають повної віддачі і головне — ініціативи. Не чекайте, що хтось знайде вас і розповість, що необхідно зробити. Найкраще з'ясувати, яка робота повинна бути зроблена найближчим часом, і виконати її. Цінним співробітником ви станете тоді, коли зможете самостійно вирішувати питання в рамках вашої компетенції.

Створіть гарну думку про себе

Зрозуміло, працюючи в модній сфері, необхідно пам'ятати про грамотно підібраний щоденний гардероб. Але якщо ви ходите на роботу не з тим настроєм, то модні бренди вам не допоможуть. Навчіться спілкуватися з колегами, розбиратися в тому, що відбувається в робочому процесі. Будьте уважні, відкриті і позитивні, тоді ставлення до вас зіграє більш значущу роль, ніж відмінний наряд.

Робіть більше, ніж треба

Не варто думати, що парою пунктів у щоденному розкладі коло ваших обов'язків обмежується. На жаль, фешн-індустрія — це не те місце, де ви зможете розслабитися, адже постійно відбувається дуже багато важливих заходів. Можливо, доведеться приходити додому пізніше і робити більше, ніж ви планували, але лише так можна домогтися результатів в даній галузі.

Прагніть розширити коло своїх обов'язків, шукайте нові завдання і прагніть зробити більше, ніж ваші колеги. Такий настрій допоможе вам заслужити повагу начальства, що дуже важливо на перших етапах кар'єрного шляху.

Розширюйте коло знайомств

Важливі знайомства і відмінна комунікація всередині і за межами компанії, в якій ви працюєте — дуже важливий критерій для особистого зростання. Не бійтеся спілкуватися з вищими по рангу людьми, відвідувати важливі заходи самостійно. Хто знає, з ким вам доведеться працювати в майбутньому. Налагоджувати відносини з усіма, хто пов'язаний з вашою роботою, виявиться дуже корисним в результаті. Зрозуміло, можна почати з вашого найближчого робочого оточення.

Проявіть свої найкращі якості

Бути сором'язливими в модній індустрії не треба, тому ще однією хорошим порадою для початківців буде проявити себе якомога краще. Дозвольте собі бути особистістю, не намагайтеся наслідувати когось із вашого успішного оточення.

Проводьте більше часу на роботі

Це зовсім не означає, що вам необхідно працювати до пізньої ночі або ставати рабом власної електронної пошти, але на самому початку вашого кар'єрного шляху дійсно доведеться присвячувати роботі дуже багато часу, перш ніж ви навчитеся все встигати і обзаведетеся необхідною репутацією. Будьте готові до того, що фешн-індустрія зажадає вашої абсолютної уваги і правильно розставлених пріоритетів.

Слідкуйте за своєю інтернет-репутацією

Те, як ви ведете себе в соціальних мережах, дуже важливо для вашої репутації в модній сфері і, відповідно, для вашого кар'єрного зростання. Використовуйте всі можливі інструменти, які можуть допомогти вам прорекламувати себе або свій бренд — Instagram, Твіттер, Фейсбук і багато іншого.

Головне, пам'ятайте, що ваші акаунти стануть свого роду візитною карткою, відповідно, складати їх теж потрібно грамотно. З огляду на сьогоднішню популярність соціальних мереж, пам'ятайте, що ваш бос цілком може відвідати вашу сторінку, тому не варто постити там нічого з того, що ви не хотіли б афішувати в своєму робочому житті.

Слідкуйте за зворотним зв'язком

Зворотній зв'язок на перших порах є головним способом швидко і ефективно вдосконалюватися на новому робочому місці, тому обов'язково просите вашого начальника обговорити з вами необхідний фідбек після виконаної вами роботи над будь-яким проєктом. Завжди слухайте, що вам говорять, але сприймайте критику як можливість вашого власного професійного росту.

Використовуйте своє оточення

У модній сфері вас напевно будуть оточувати успішні люди, за плечима яких роки роботи в даній галузі і величезний багаж досвіду і знань про модний світ того, що ви не знайдете в інтернеті. Скористайтеся можливістю спілкуватися з такими людьми, ставлячи їм питання і налагоджуючи з ними дружні відносини. Завдяки їх порадам, підказкам або повсякденним бесідам, ви зможете краще орієнтуватися в новому для вас суспільстві.

Завжди залишайтеся в курсі

Мода постійно змінюється, а значить, найважливіше для вас — бути в курсі всіх останніх новин, трендів та інших змін в індустрії. Необхідно дійсно мати пристрасть до модної сфери, щоб стежити за роботою відомих дизайнерів, уміти відстежувати молоді таланти і завжди йти в ногу з часом у своєму власному житті. Підкованість у питанні стилю і фешн-сфери допоможе вам справити хороше враження на роботодавця, особливо якщо ви тільки починаєте свій кар'єрний шлях.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *