Дівчина з 17 років жила на вулиці, а тепер вона підприємець року та успішна бізнес-леді

Дівчина виявилася бездомною у 17 років, після того як в підлітковому віці потрапила в погану компанію. За її словами, протягом чотирьох років вона не знала, де знайти їжу і місце для ночівлі. Але тепер у неї власний бізнес, завдяки якому дівчина ні в чому собі не відмовляє, інформує Ukr.Media.

Зараз 34-річна Саманта Харт — успішна жінка і лауреат премії Британських перукарень та салонів краси. Але в її житті був момент, коли поруч нікого не було і їй не було до кого звернутися за допомогою. Всьому виною погана компанія, з якою Саманта зв'язалася в підлітковому віці. За її словами, вона виявилася бездомною і провела чотири роки на вулиці з-за шкідливих звичок і людей, які складали її оточення.

Я кожен раз ночувала в нових місцях, з яких мене постійно виганяли. Я не знала, як доглядати за собою, мене не вчили бути дорослою. Я не знала, куди мені звернутися за допомогою.

На щастя для дівчини, в кінцевому підсумку мамина подруга взяла її під свою опіку і допомогла знайти своє місце в цьому світі.

Подруга мами дала мені дуже багато. Я дружила з її дочкою з 11 років, тому вона відгукнулася на мою проблему.

Через пару років Саманта переїхала до Німеччини та працювала там помічницею по господарству. Повернувшись у Англію, вона вирішила записатися на чотиримісячний курс манікюру, щоб почати працювати за цією спеціальністю. Незабаром дівчина відкрила свій власний салон Ultimate Blu. За її словами, це було важко і дорого, але незабаром заклад окупилося.

Я завжди дивилася відео на YouTube з манікюру і розуміла, що хочу цим займатися. А коли записалася на курси, то виявила свій талант у цій справі. Спочатку я працювала в чужих салонах краси, але потім зрозуміла, що можу працювати на себе.

Дівчина витратила все до єдиного цента на свою справу. Знадобилося три місяці, щоб все оформити. Саманта не хотіла, щоб її салон виглядав як інші, тому довелося дуже постаратися.

Я хотіла, щоб люди відчували себе комфортно. Зараз у нас два співробітники, але необхідно більше.

Бізнес-леді стала фіналістом премії GRIT Award, яка вручається людям, які змогли подолати труднощі в житті, а також переможцем у британської премії English Hair & beauty Awards 2019 в номінації «Кращий нігтьовий сервіс».

Для мене дуже багато значить бути в таких номінаціях, особливо якщо врахувати, що було більше сотні заявок.

Саманта також зазначила, що дуже рада за таку високу оцінку свого салону.

Я на сьомому небі від щастя, але не думаю, що я найкраща в країні. Було багато інших людей, які гідні перемоги. Зараз моє місто стає епіцентром краси в Англії.

Дівчина сподівається навчити інших людей своїй майстерності, тому відкрила курси з манікюру. Вартість занять становить 500 фунтів (15 тисяч гривень) за два тижні. Але для самотніх жінок з дітьми, які хочуть знайти для себе щось нове, Саманта готова зробити значну знижку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *