Ці прості способи допоможуть зберегти гарну мотивацію на роботі

Навіть якщо людині подобається те, що вона робить, одного разу може настати момент, коли зменшується концентрація, впевненість у собі, знижується продуктивність. Причина у ослабленні мотивації, яке викликане різними факторами. Яким чином її можна зберегти, ми розповімо далі, інформує Ukr.Media.

Поставтеся до своєї роботи як до інвестиції у майбутнє

Поміркуйте про те, де ви будете через п'ять років, чим почнете займатися. Скажіть собі: "Те, що я роблю сьогодні, наближає мене до мети, допоможе мені досягти успіхів у подальшому".

Зосередьтеся на цінності, яку ви додаєте

Подивіться на завдання своєї роботи більш глибоко. Ви побачите не лише підсумки сьогоднішнього дня, а й те, що ваші дії дають у віддаленій перспективі. Наприклад, відбір кандидатів на посаду іноді може здатися виснажливим. Зізнайтеся собі, що у вас є привілей дізнаватися людей, визначати тих, хто поліпшить команду.

Згадайте про минуле

Колись ви хотіли мати те, чого домоглися зараз, — своєї ролі, відносин, самосвідомості, отриманих уроків. Спогад про цей час змінює перспективу, усе бачиться у іншому світлі і вже не здається поганим.

Розбивайте великі завдання на дрібні цілі

Можна підвищити мотивацію, якщо писати списки справ і відзначати наприкінці дня те, що вже є виконаним. Чим більше завдань реалізовано, тим легше працювати далі. Не забувайте робити перерви. Через 52 хвилини активних дій заплануйте 17 хвилин відпочинку.

Зарядіть свої батареї

Відсутність мотивації може вплинути на багато аспектів особистого та професійного життя. Іноді цьому сприяють занадто високі очікування. Необхідно переглянути свої погляди на ситуацію, знизити планку — це допоможе підвищити оптимізм. Щоб отримати заряд енергії, корисно зайнятися спортом або взяти відпустку, добре відпочити і відновити сили.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *