Чим мільярдери займалися в дитинстві, і чому це дуже важливо

Іноді, щоб взятися за улюблену справу, нам потрібна мотивація. Обзавестися їй нескладно, дізнавшись більше про дитинство людей, які багато чого домоглися в своєму житті. Деякі моменти можна навіть взяти на озброєння, інформує Ukr.Media.

У нашому сучасному світі недостатньо просто мислити як мільйонер. Дана порада більше не актуальна, тому що потрібно мислити як людина, одержима якоюсь ідеєю. Майже всі найбагатші люди світу в дитинстві були чимось захоплені. У багатьох була свобода і підтримка, але деяким доводилося боротися за можливість робити те, що їм хочеться. Як з'ясувалося, це було не даремно.

Уоррен Баффетт

Цей веселий дідусь з Америки десятками мільярдів віддає гроші на благодійність. Він займається довгостроковими інвестиціями та акціями. Всі рішення він приймає сам і покладається у всьому тільки на себе і на свій аналітичний розум.

Він народився 30 серпня 1930 року, був молодшою дитиною в сім'ї. Його батько торгував на біржі, а потім став політиком. Це і спонукало Уоррена піти по його стопах, але не втягуючись в політичні ігри. Спочатку хлопчик купив кілька банок газованої води, а потім перепродав їх сусідам, виручивши якусь суму. Цей епізод стався, коли майбутній мільярдер ще не ходив до школи.

У 11 років він і його сестра об'єднали зусилля і купили 3 акції на біржі. Їх ціна постійно коливалася, а потім і зовсім злетіла, але на той час вони вже їх продали. Саме тоді він і вирішив займатися довгостроковими вкладеннями. Він працював розносником газет довгий час, щоб зібрати 1.2 тисячі доларів і купити ділянку землі, яку він здавав. У 15 років він також купив кілька ігрових автоматів, встановивши їх у перукарнях. Свій перший мільйон він заробив в 31 рік.

Важливість того, чим він займався в дитинстві, очевидна. Він набирався досвіду, зрозумів, що слід вкладати гроші в щось довгострокове. Також він зрозумів, що потрібно розраховувати лише на себе.

Білл Гейтс

Білл Гейтс зараз дружить з Уорреном Баффеттом, але в дитинстві вони не були знайомі, тому що Білл народився на 25 років пізніше — 28 жовтня 1955 року. Дитинство хлопчика було звичайним. А брати приклад було ні з кого.

Його сім'я була забезпеченою, але ніхто не займався комп'ютерами і софтом. Батьки хотіли, щоб Білл пішов в дорогий університет, але цьому не судилося статися. Ще в школі він показував погану успішність відразу за кількома напрямками. Як з'ясувалося, причина була в тому, що йому просто було нудно.

Потім в школі з'явилися комп'ютерні заняття. Вони так захопили Білла, що він витрачав на вивчення комп'ютера і програмування весь свій вільний час. Він прогулював школу, сперечався з розчарованими в ньому батьками. Не міг займатися більше нічим.

Мораль така: іноді найбагатші люди світу (яким був Гейтс дуже довгий час) знаходять те, чим хочуть займатися все життя, і більше не можуть витрачати час ні на що інше. Вони в самому дитинстві знаходять пристрасть, яку не перебити нічим. Це приводить їх до успіху.

Джефф Безос

Ця людина є найбагатшою прямо зараз. Йому належить сервіс Amazon, а статок давно перевалив за 150 мільярдів доларів. У дитинстві його б ніхто не назвав майбутнім мільярдером. Він народився на півдні США, в Альбукерке, в 1964 році. Його сім'я була неповною, а матері на момент народження сина було 17 років.

У нього з самого раннього дитинства була тяга все розбирати. В юності він уже міг конструювати різні механізми і пристрої. По-перше, він зрозумів своє покликання з раннього віку, а по-друге, отримав дуже потужну мотивацію у вигляді слів батьків про те, що хлопчикові належить стати опорою сім'ї. На нього поклали великі надії мама і її новий чоловік.

Позитивно на його талантах позначилося те, що вітчим виділив йому під експерименти гараж, а на ранчо у дідуся у нього і зовсім була така свобода, якій позаздрив би будь-який хлопчисько. Джефф не знав, чого хотів, але він усвідомлював, що він може зробити. Так, він був обдарованою дитиною, але він присвятив все дитинство і юність вивченню механізмів, електросистем, комп'ютерів. Допитливий розум привів його на вершину.

Багато з найуспішніших людей світу вже з дитинства починали щось продавати або збирати, розбирати, щось робити. Їх усіх об'єднувало одне: вони не сиділи на місці. Вони шукали себе або розвивали якийсь талант. Їх секрети успіху прості: наявність мети, пристрасть, бажання вдосконалюватися. Це у них було з дитинства.

Але як бути нам з вами? Відповідь проста: шукайте собі захоплення до душі і намагайтеся досягти успіху в ньому, адже будь-яке хобі можна перетворити в постійний дохід.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *