6 професій, яким легко навчитися після 35 років

«Ніколи не пізно вчитися» – девіз тих, хто зважився змінити вектор кар'єри після 35 років, інформує Ukr.Media.

Навіщо міняти професію після 35 років? Найчастіше в цей період відбувається переоцінка життєвих цінностей. Людина розглядає свої кар'єрні успіхи і може залишитися вельми незадоволеною. Також непогано змінити професію, якщо вона є для вас тягарем, якщо ви досягли свого ступеню розвитку, а вже тим більше, коли від роботи ви отримуєте букет хвороб. Чому можна навчитися після 35 років?

Пекар-кондитер

Повітряні безе, ніжні марципани та ексклюзивні торти зараз цінуються як ніколи. Торт на замовлення коштує від 450 гривень кілограм, а іноді досягає і 1000 гривень. Плюс, цю професію можна освоїти без відриву від основної роботи.

Фотограф

Якщо ви чудово фотографуєте, якщо ви бачите кадр і композицію, тоді можете освоїти професію фотографа. Зараз робити гарні знімки – дуже затребувано. Адже з розвитком технологій люди потребують хорошої візуальної картинки. Також така професія дозволить не рубати з плеча і йти з роботи, яка приносить вам гроші. Спочатку можна буде поєднувати дві роботи, а після того, як ви заробите собі ім'я, йти на вільні хліба.

Бариста

Зараз вже ніхто не хоче пити розчинну каву у кіоску. Всім подавай латте з ніжною пінкою, повітряний капучіно і еспрессо з неперевершеним смаком арабіки. А хто опікується цими смаколиками – бариста. Щоб варити смачну каву, потрібно знати всі її нюанси – цьому навчають на курсах бариста. До речі, ще один плюс цієї професії, що за допомогою неї ви зможете відкрити модну кав'ярню, не розраховуючи на чужих бариста.

Майстер манікюру

Жінки завжди повертаються до хорошого стоматолога, гінеколога та майстра манікюру. І неважливо скільки років і досвіду у цього майстра, якщо на руках він робить красу, у нього не буде відбою від клієнтів. Навчають майстерності манікюру на спеціальних курсах. Навчання досить затратне, як і матеріали для роботи, але вони швидко окупляться. Для освоєння цієї професії не доведеться кидати роботу, яка вас годує.

Блогер

«А хіба блогер – професія?», – запитаєте ви. В офіційному переліку професій її немає, але це повноцінна і досить важка робота. Невже потрібно вчитися на блогера? На жаль, але так. Ера легких грошей в соцмережах закінчилася. Тепер блогер повинен не просто вміти знімати відео, а добре знімати і монтувати; не просто писати текст посту, а так, щоб його дочитали до кінця, не просто фотографувати, а так, щоб фото викликало шквал емоцій. Крім цього, він повинен вміти налаштовувати рекламу в соцмережах, вміти протистояти критиці і вирішувати конфлікти. Загалом, не професія, а людина-оркестр. Зате вкладення окупляться з лишком. Середньостатистичний блогер зараз може заробляти 1000-2000$ на місяць. Плюс блоґінгом можна зайнятися, не відриваючись від основної роботи.

Няня

Хороша няня цінується на вагу золота. Адже поки батьки заробляють гроші, хтось повинен наглядати за дітьми. Головні вимоги для няні: любити дітей, бути стресостійкою і вміти знайти спільну мову з карапузами. Додатковим плюсом буде медична або педагогічна освіта. До речі, няньки досить непогано заробляють і не завжди потрібна няня в будні дні, а, наприклад, на вихідні або вечорами. Так що основну роботу також можна буде не кидати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *