Петер Мадяр повідомив про неминуче залишення посади генеральним прокурором країни та прямо пов’язав це з гучним міжнародним розслідуванням щодо незаконного заволодіння угорськими силовими структурами інкасаторами та грошовими коштами українського «Ощадбанку».

Петер Мадяр / © Associated Press
Глава уряду Угорщини Петер Мадяр заявив, що призначений за правління експрем’єра Орбана головний прокурор країни незабаром покине свою посаду та натякнув, що це може бути пов’язано зі справою щодо затримання інкасаторів «Ощадбанку».
Про це інформує угорське видання HVG.
Зі слів Мадяра, для припинення діяльності генерального прокурора Угорщини не потрібні особливі дії, оскільки той незабаром за власною ініціативою залишить пост.
На уточнююче запитання, чи це якось пов’язано зі скандалом щодо затримання інкасаторів українського «Ощадбанку», Мадяр відповів: «Можливо, пов’язано».
За тиждень до цього Мадяр анонсував розслідування у зв’язку з діями окремих угорських відомств щодо захоплення українських інкасаторів та коштів «Ощадбанку» у березні 2026 року.
Нагадаємо, 6 травня угорська сторона повернула Україні кошти та цінності «Ощадбанку», які з моменту затримання інкасаторів перебували в Угорщині.
Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати