Викрадення собаки працівниками ТЦК: поліція розпочала слідство

Після огляду у ветеринарній клініці в тварини виявлено серйозні ушкодження.

Собака, якого травмували працівники ТЦК

Собака, якого травмували працівники ТЦК / © penova.pro.sense в мережі threads

Правоохоронні органи розпочали кримінальне провадження після інциденту в Одесі, під час якого військовослужбовці територіального центру комплектування та соціальної підтримки забрали з собою чужого собаку породи джек-рассел-тер’єр і завдали тварині травм.

Про це повідомили в поліції Одеської області.

У повідомленні зазначено, що інцидент стався ввечері 24 червня на вулиці Геранієвій у Київському районі міста.

«За попередньою інформацією, того вечора під час конфлікту цивільних осіб з військовослужбовцями ТЦК та СП останні поїхали з місця разом із чужим собакою породи джек-рассел-тер’єр, спричинивши тварині тілесні ушкодження», — зазначили в поліції.

Правоохоронці повідомили, що про інцидент дізналися від 31-річної власниці собаки та оперативно розшукали тварину, після чого повернули її господині.

У собаки діагностували розрив зв’язки

Після огляду у ветеринарній клініці у тварини виявили серйозні ушкодження.

«Після відвідування ветеринарної клініки, де собаці було діагностовано травмування у вигляді розриву передньої хрестоподібної зв’язки, пані звернулася з відповідною заявою до правоохоронців», — повідомили в поліції.

Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України — жорстоке поводження з тваринами.

«Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події та осіб, причетних до неї. Слідство триває», — наголосили правоохоронці.

Власниця собаки повідомила подробиці

Власниця джек-рассел-тер’єра Тіто Тетяна Пєнова в дописі у Threads стверджує, що військовослужбовці ТЦК нібито напали на чоловіка, який вигулював собаку.

«24.06 було здійснено напад на чоловіка, який вигулював Тіто. 10 осіб у пікселі без будь-яких слів, не показуючи і не питаючи документів, у балаклавах і навіть медичній масці напали з дошкою, камінням, палицею з цвяхами, газовими балончиками. Чоловік відбився», — написала вона.

За словами жінки, невідомі, відступаючи, забрали тварину до мікроавтобуса.

«Чоловік побачив, як собаку тримають у бусі, підвішеною за шию на повідці. Далі невідомі поїхали», — стверджує Пєнова.

Вона також розповіла, що після повернення додому пес перебував у тяжкому емоційному стані.

«Я не передам словами, як собака кричав, коли опинився у мене на руках. Він двічі непритомнів від стресу на кілька секунд, потім підривався і плакав. Це бачили і чули працівники поліції та свідки», — зазначила власниця тварини.

Водночас жінка спростувала інформацію, яка поширювалася соціальними мережами, про нібито переламані лапи у тварини.

«Інфа з пабліків про те, що собаку знайшли у крові з переламаними лапами — неправдива. На собаці була де-не-де кров чоловіка. І в собаки пошкоджено дві задні лапи. Одна забита, інша з розірваними зв’язками і, ймовірно, пошкодженим суглобом», — повідомила Пєнова.

Наразі правоохоронці встановлюють усі деталі інциденту та перевіряють обставини, викладені учасниками події.

Нагадаємо, раніше зоозахисники звинуватили працівників одеського ТЦК у жорстокому поводженні з твариною. Пес, якого забрали від військовозобов’язаного, згодом був знайдений з важкими травмами.

Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *