В’ячеслав Сенченко висловив свою точку зору стосовно того, що Олександр Усик склав усі чемпіонські пояси.

Олександр Усик / © Associated Press
Колишній чемпіон світу в напівсередній категорії, а нині тренер В’ячеслав Сенченко дав коментар щодо рішення Олександра Усика позбутися всіх своїх чемпіонських поясів.
“Я не здивований цим рішенням. Це цілком логічно з його боку, адже за кожним поясом стоять претенденти, і є зобов’язання захищати титули. У його нинішній ситуації це, ймовірно, є складним. Тому він прийняв таке рішення, аби уникнути тиску з боку різних організацій. Вони мають своїх претендентів, а він не може боксувати з кожним щомісяця. Тому він вирішив залишити пояси, щоб зосередитись на одному поєдинку або комерційних боях, подібних до того, що він провів з Верховеном.
Якщо не залишати пояси, то доведеться їх захищати, оскільки є обов’язкові претенденти. Якщо йому це не цікаво — краще віддати їх, хай вже ті, хто високо в рейтингу, борються за пояси. Я не бачу сенсу тримати пояси і не захищати їх. Звісно, це краще, що він залишить їх і дасть можливість іншим боксерам, які претендують на ці титули”, — зазначив Сенченко в коментарі Tribuna.com.
Варто зазначити, що Усик володів титулами WBC, WBA та IBF у важкій вазі.
Раніше Всесвітня боксерська рада (WBC) змусила Усика провести бій з німецьким боксером Агітом Кабаєлом.
Також WBC визначила кінцевий термін для команд Усика та Кабаєла до 30 червня, щоб досягти домовленості про поєдинок. У разі відмови від цього бою Олександр мав би звільнити пояс WBC.
У послужному списку 39-річного українця 25 перемог (16 — нокаутом) у 25 професійних поєдинках.
Свій останній виступ Усик провів у ніч на 24 травня в єгипетському місті Гіза, здобувши перемогу технічним нокаутом над нідерландським кікбоксером Ріко Верховеном.
Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати