На загарбаній території Кримського півострова фактично встановлюється суворий «комендантський час», що супроводжується повною припиненням поромного сполучення з Російською Федерацією та жорсткими лімітами на реалізацію паливно-мастильних матеріалів.

Черги на автозаправних станціях у захопленому Криму / © Associated Press
Окупаційна адміністрація Криму фактично запроваджує «комендантську годину» та припиняє функціонування поромного сполучення з РФ.
Про це повідомили призначений окупантами «мер» Севастополя Михайло Развожаєв та глава Криму Сергій Аксьонов.
З метою оптимізації використання палива, в Криму продаж палива буде призупинено 22 та 23 червня. Заправка здійснюватиметься виключно для «транспортних засобів спеціальних служб, які забезпечують функціонування міста», тобто для колаборантів та окупаційних сил.
Окрім того, запроваджується низка додаткових обмежень:
-
графік роботи громадського транспорту буде змінено (з 05:30 до 21:00),
-
пороми не курсуватимуть («будуть задіяні лише пасажирські катери»),
-
торгові центри, супермаркети та гіпермаркети будуть відкриті з 07:00 до 20:00,
-
вуличне освітлення залишатиметься вимкненим.
Раніше надходила інформація про запровадження в окупованому Криму графіків обмеження електропостачання.
Також ми інформували, що комбінована атака на нафтосховища, енергетичну інфраструктуру та поромні переправи в Керченській протоці спричинила паніку серед окупаційних військ, змусивши родини російських військовослужбовців терміново залишати півострів.
Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати