Голова ДТЕК показав міжнародним партнерам, як Україна захищає свою енергосистему

Максим Тімченко, генеральний директор ДТЕК, зазначив, що досвід, який Україна здобула у відновленні та обороні своєї енергетичної інфраструктури під час безперервних нападів, може стати цінним для зміцнення енергетичної безпеки європейських держав.

Цю думку він висловив під час виступу на конференції “Architecture of Security”.

«ДТЕК неодноразово зазнавав втрат більшої частини своїх потужностей, але щоразу ми відновлювали їх. Що виявляється ефективним: тісна співпраця, європейська інтеграція, децентралізована енергетика. І найголовніше – це люди, які не здаються», – поділився він.

Тімченко додав, що Україна нині показує Європі, яким чином енергетичні системи повинні розвиватися в умовах, коли критично важлива інфраструктура стає об’єктом атак.

«За запрошенням наших партнерів з E.ON, я детально роз’яснив їхній команді керівників мережевої компанії, що ця загроза означає на практиці для європейської безпеки», – наголосив керівник ДТЕК.

Раніше Тімченко повідомляв, що, незважаючи на триваючу війну, Україна володіє низкою переваг, які можуть запропонувати потенційним інвесторам можливість довгострокового прибутку.

Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *