“Дивись на сусіда”: Непомітна маніпуляція, через яку ви можете втратити багато грошей

Є маніпуляція, через яку ви можете втратити багато грошей, називається вона: "Дивись на сусіда", інформує Ukr.Media.

Шахраї спеціально дають вашому сусіду, другу, колезі можливість відчутно заробити грошей. У фінансовій піраміді, якомусь модному, новому стартапі чи іншій фінансовій пропозиції, де можна, начебто, казково збагатитися.

"Сусід" отримує прибуток, у його історії гроші течуть рікою, і він радісно біжить вас переконувати також інвестувати гроші. Чому?

Тому що в своїй історії він насправді отримав розширення грошового потоку. І тому, що йому обіцяли жирний бонус за те, що він когось приведе в систему.

Тільки ось не знає сусід, що ніякого прибутку немає взагалі. Його прибуток — це замануха з грошей раніше обдурених вкладників.

Тому що лиходії діють за принципом: 90% крадемо, 10% віддаємо на маркетинг та просування проєкту…

З цих 10% вони виплачують деяким людям прибуток, щоб ті радісні, повіривши в проєкт, ходили і рекламували їх пропозицію на кожному куті. Залучали довірливих простаків.

На жаль, є багато таких людей, які стали жертвами такого розводу. Хтось взяв кредит, хтось продав машину… сумно все це…

Друзі, не втрачайте пильність. Будь-який проєкт, де вам обіцяють відсоток більший ніж зараз процентна ставка в банку, вже вважається надзвичайно ризикованою інвестицією. Як мінімум порадьтеся з юристом або компетентним фінансовим спеціалістом!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *