У Києві викрили групу фальшивомонетників: хотіли продати півмільйона доларів — фото

фальшивомонетників: хотіли продати півмільйона доларів — фото – Фото” /> Фото: пресслужба БЕБ Бюро економічної безпеки (БЕБ) та СБУ викрили у Києві групу фальшивомонетників, які планували продати півмільйона підроблених доларів США. Про це повідомляє пресслужба БЕБ. Схему організував львів’янин і…








