Україну на конференції в Польщі представлятиме не президент Зеленський, а хто саме очолить делегацію, повідомили в уряді.

Володимир Зеленський не візьме участь у конференції, що відбудеться в Гданську.

Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський. / © Associated Press

Перша віцепрем’єр-міністерка Юлія Свириденко очолить делегацію України на форумі з відновлення, який проходитиме у польському місті Гданськ.

Таку інформацію повідомила очільниця уряду.

До складу команди для участі в URC-2026 увійдуть представники бізнесу та громадськості, керівники державних підприємств, члени уряду та народні депутати.

«Перед командою постає чітке завдання — досягти конкретних домовленостей, які сприятимуть обороноздатності та стійкості України, а також розширять економічне співробітництво з нашими партнерами. Україна прагне до конструктивного та взаємовигідного партнерства в інтересах спільної європейської безпеки, економічного зростання та довгострокового процвітання», — підкреслила прем’єрка.

За її словами, очікується підписання низки важливих угод з міжнародними партнерами, зокрема, щодо посилення енергетичного сектору України.

Як було раніше повідомлено, президент Польщі Анджей Дуда не отримав запрошення на конференцію з відновлення України. Речник польського уряду Пйотр Мюллер наголосив, що це захід урядового рівня, тому в ньому не передбачено участь глав держав.

Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *