Голлівудська знаменитість не залишила без уваги значущу подію, тому висловила привітання своєму екс-партнеру.

Кіт Урбан та Ніколь Кідман / © Associated Press
Відома актриса з Голлівуду, Ніколь Кідман, після завершення їхніх стосунків звернулася публічно до свого колишнього чоловіка, виконавця кантрі-музики Кіта Урбана.
Зірка не могла пропустити таке важливе свято. Адже цього року, 21 червня, відзначався міжнародний День батька. Тому Ніколь Кідман вирішила привітати свого попереднього обранця. Зокрема, в своїх Instagram-stories вона опублікувала фотографію, де Кіт Урбан зображений разом з їхніми двома доньками. Актриса коротко привітала всіх з цим особливим днем для батьків.
«Вітаю всіх татусів з Днем батька», — лаконічно написала артистка.

Ніколь Кідман привітала з Днем батька / © instagram.com/nicolekidman
Варто додати, що Ніколь Кідман також поділилася ретроспективним фото зі свого дитинства, де вона ще дуже маленька, на руках у свого батька. На жаль, близької людини артистки не стало у 2014 році.
Слід зазначити, що восени 2025 року Ніколь Кідман повідомила про розірвання шлюбу з Кітом Урбаном, з яким прожила майже 20 років і виховує двох доньок. Причина розлучення залишається невідомою. Однак, західні ЗМІ вказують, що пара розійшлася, нібито, через те, що музикант завів стосунки на стороні та навіть вже облаштувався з молодою партнеркою.
Нагадаємо, нещодавно український актор Андрій Федінчик знову зійшовся з екс-дружиною Наталкою Денисенко заради їхнього 8-річного сина. Колишнє подружжя відвідало останній дзвоник Андрійка.
Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати