Колишня перша леді Сполучених Штатів Америки обрала для свого виходу ансамбль від улюбленого модного дому.

Джо і Джилл Байдени / © Associated Press
Джилл Байден разом із своїм чоловіком, колишнім президентом США Джо Байденом, взяла участь в урочистому відкритті Президентського центру Обами, подія якого відбулася нещодавно в Чикаго.
Для публічного виступу експерша леді віддала перевагу вишуканому однотонному вбранню від її улюбленого бренда Schiaparelli. Вона була одягнена в молочний костюм, що складався з приталеного жакета, прикрашеного ґудзиками різної форми в золотистому відтінку, та сукні-футляра довжиною до колін.

Джо і Джилл Байдени / © Associated Press
Свій образ Джилл доповнила лакованими туфлями-човниками бежевого кольору на підборах, прикрашеними бантиками. Її вуха були оздоблені витонченими сережками з діамантами, а руки — золотими браслетами та каблучками. Волосся пані Байден було укладене в локони, а макіяж мав акцент на очах.
Джо Байден вибрав класичний темно-синій костюм, білу сорочку та світло-блакитну краватку. Його образ завершували чорні туфлі та окуляри-авіатори.
Подружжя з’явилося перед гостями, тримаючись за руки, з усмішками та радо вітаючи присутніх.
На церемонії відкриття Президентського центру Обами також були присутні Барак та Мішель Обами разом із їхніми доньками — Малією та Сашею, які привернули увагу своїми стильними вбраннями.
Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати