Знаменитість відзначила річницю свого малюка.

Леся Нікітюк з сином / © instagram.com/lesia_nikituk
Відома українська ведуча Леся Нікітюк поділилася деталями святкування першого дня народження свого сина Оскара, розповівши, що урочистості почалися після неспокійної ночі, викликаної обстрілами.
Для телеведучої цей день виявився сповненим протилежностей. У нічний час вона разом з немовлям перебувала в укритті через повітряну тривогу. Зі слів знаменитості, довелося провести кілька годин у паркінгу. Ситуацію погіршував дим, через що вона турбувалася за свою дитину. Тому ранок родини не був святковим. Однак, пізніше вдалося покращити настрій.
«Нічні обстріли, паркінг, дим, у перший день народження малюка», — зазначила знаменитість.

Допис Лесі Нікітюк / © instagram.com/lesia_nikituk
Незважаючи на складний початок дня, Нікітюк вирішила продовжити святкування. Разом з близькими вона виїхала за межі міста, де для юного Оскара було організовано тепле родинне зібрання. Іменинника зустрічали подарунки, повітряні кульки, привітання від найрідніших та відпочинок на природі.
«З приємностей — це ваші привітання, батьки і рідні, подарунки, кульки, стіл, посмішки дитини і відпочинок у „Характер Парку“», — ділиться зірка.

Допис Лесі Нікітюк / © instagram.com/lesia_nikituk

Допис Лесі Нікітюк / © instagram.com/lesia_nikituk
Як свідчать оприлюднені кадри, святкування відбулося в заміському комплексі поблизу Києва. Леся показала територію місця з будиночками, басейном та облаштованими зонами для відпочинку. Не обійшлося і без святкового столу та тематичного декору для головного винуватця свята.
Нагадаємо, нещодавно Леся Нікітюк тепло привітала сина з першою річницею та продемонструвала раніше невідомі фотографії з ним.
Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати