Після нападу на російську столицю, Кремль продемонстрував свої справжні наміри.

Кремль. / © Associated Press
Російська влада не приховує намірів продовжувати розпочату війну та надалі здійснювати масовані атаки на Україну, прикриваючись так званими «ударами відплати».
Про це повідомили офіційні особи РФ.
Нова хвиля гнівних та істеричних заяв була викликана масштабним ударом по Москві 18 червня, під час якого вкотре було атаковано один з найбільших нафтопереробних заводів. Варто зазначити, що Російська Федерація віддає перевагу мовчанню щодо власних ударів по цивільних об’єктах та вбивств мирних мешканців у їхніх домівках, що триває вже понад чотири роки.
Речник «фюрера» Дмитро Пєсков, після хвастощів про нібито «високу ефективність роботи сил ППО» під час відбиття атаки, нервово пригрозив обстрілами об’єктів у містах України.
«Ці атаки будуть продовжені», — зухвало пообіцяв представник Кремля.
Водночас заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв істерично пригрозив, заявивши, що щодо України «більше немає і не може бути жодних правил», і тому інтенсивність ударів зростатиме.
На думку кремлівського блазня, тепер «за межею допустимого» для Росії має залишатися лише «свідоме навмисне знищення цивільних осіб». Він також цинічно заявив, що Гаазькі конвенції про закони та звичаї війни «більше не потрібні».
Нагадаємо, що після останніх ударів по Москві перший заступник голови комітету Держдуми з оборони Олексій Журавльов вибухнув радикальними заявами, закликавши владу «почати воювати по-справжньому», пригрозивши новими бомбардуваннями логістичних вузлів, мостів, тунелів та залізничних шляхів.
Тим часом пропагандисти Володимир Соловйов та Армен Гаспарян вимагають масових арештів росіян, які фільмували та публікували відео, адже раніше влада заборонила це робити. Окрім того, російські блогери та так звані воєнкори вже навіть знайшли винних, стверджуючи, що відео знімають не корінні москвичі, а нібито мігранти.
Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати