«Я на**ен свалюю звідси»: у росіян почалася істерика через атаку на Москву, верещать про кінець війни

Москвичам з невідомої причини не до вподоби «витівки», що відбуваються у Москві. Вони скаржаться та твердять, що настав час негайно полишати місто.

Атака на Москву 18 червня

Атака на Москву 18 червня / © соцмережі

Столиця Росії з ранку 18 червня відчуває поштовхи від вибухів та спостерігає займання. Мешканці міста приголомшені побаченим. Вони скаржаться та голосять про припинення бойових дій. Після влучань по НПЗ, вони вигукували, що «вся Москва охоплена полум’ям» і час евакуюватися звідти.

Відеозаписи масштабних наслідків ударів безпілотників по Москві та висловлювання своїх переживань росіяни оприлюднюють у соціальних мережах.

На одному із записів чоловік з невідомої причини висловлює невдоволення «дійствами», що відбуваються у Москві. Він скаржиться на серйозні наслідки влучання безпілотників в НПЗ і стогне, що «всі підприємства палають», «Весь густонаселений район охоплений вогнем».

«Мені огидне це дійство! До чого воно! Усе палає, увесь мегаполіс палає! Усі заводи палають! Я геть звідси! Геть, до біса, чорт забирай! Мені огидне це дійство, чорт забирай! Увесь мегаполіс палає, чорт забирай. Усе палає, справді, чорт забирай, усе палає! Ось вони стріляють, чорт забирай, ось вони літають над головами!», — скаржиться мешканець Москви, використовуючи нецензурну лексику.

Інша жінка в стані істерики ридає через «фрагменти», які впали на територію подвір’я багатоповерхового будинку. Вона не може зрозуміти, що відбувається та чому.

«Ця картина — це катастрофа. Що це за чортівня. Коли це завершиться. Ось там впало. Це катастрофа. Темне небо», — ниє мешканка Москви, а на фоні видно темний дим та полум’я.

Вибухи у Москві — що відомо

З ранку 18 червня у Москві чути потужні вибухи. Ранок для столиці Росії знову розпочався з атаки безпілотників. Як пишуть російські телеграм-канали та публікують самі росіяни, було завдано удару по НПЗ. Мер Москви Собянін заявив, що кілька безпілотників досягли Московського нафтопереробного заводу. А місцеві мешканці повідомляють, що займаються декілька резервуарів.

Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *