Внаслідок російського удару по Сумщині загинули коні, що перебували на стайні.

Обстріл Сумщини
У ніч проти 17 червня російські війська завдали удару безпілотниками по Сумській області. Під обстріл потрапила територія кінно-спортивної школи.
Про це проінформував голова Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров.
«Російські загарбники навмисно атакували цивільний об’єкт, де щоденно тренувалися юні спортсмени — вихованці школи», — йдеться в повідомленні.
За попередніми даними, постраждалих серед персоналу закладу немає.
Натомість удар прийшовся по конюшні, і, на жаль, є загиблі тварини.
«Висловлюю найщиріші співчуття всім, хто переживає цю втрату», — додав Григоров.
Як зазначає влада, пожежі, що виникли в місцях влучань, були локалізовані. Пошкоджено покрівлю та стіни будівель.
Обставини події встановлюються.
Раніше, 15 червня, російські сили атакували Суми за допомогою дронів. Було зафіксовано два влучання: у житловий будинок та нежитлову будівлю в центральній частині міста. Внаслідок цієї атаки троє людей отримали поранення, серед них — дитина. На місцях подій працювали рятувальники, триває встановлення наслідків.
Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати