Супутникові знімки виявили значні наслідки удару по нафтовому терміналу в Петербурзі (з фотографіями)

Супутники задокументували наслідки ударів по нафтовому терміналу в Петербурзі. Пошкоджено шість резервуарів.

Атака на нафтовий терміна у Петербурзі

Атака на нафтовий терміна у Петербурзі / © із соцмереж

На російському Петербурзькому нафтовому терміналі внаслідок атаки зафіксовано щонайменше дев’ять влучань, які призвели до значних руйнувань інфраструктури об’єкта. Про це свідчать нові супутникові знімки.

Про результати ураження важливого логістичного вузла повідомив Dnipro Osint.

Супутникові знімки Петербурзького нафтового терміналу

За даними аналітиків, масштаби пошкоджень охоплюють як ємності для зберігання палива, так і допоміжні споруди підприємства.

«На об’єкті пошкоджено шість резервуарів, один із них повністю знищено. Також у двох місцях уражено технічні естакади», — повідомив аналітик Dnipro Osint.

Опубліковані Vantor супутникові знімки нафтового терміналу «Санкт-Петербург» / © Dnipro Osint

Опубліковані Vantor супутникові знімки нафтового терміналу «Санкт-Петербург» / © Dnipro Osint

Атака на нафтовий термінал у Петербурзі — останні новини

Нагадаємо, українські Збройні сили завдали серії далекобійних ударів по військових об’єктах та нафтовій інфраструктурі РФ у Санкт-Петербурзі, що збіглося з першим днем ​​проведення Петербурзького міжнародного економічного форуму.

Ця зухвала атака не лише викликала паніку серед місцевих жителів, а й повністю зруйнувала ілюзію стабільності Кремля в день старту великого економічного форуму.

Також ми писали, що удар по нафтовій інфраструктурі у Санкт-Петербурзі став ляпасом для Кремля, адже українська атака сталася вночі — перед початком проведення Петербурзького міжнародного економічного форуму. І тепер у Москві знову заговорили про нібито бажання до переговорів.

Коментарі Сортувати: Нові Старі Популярні Надіслати

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *